Практика в лісі: студенти Рівненського технічного коледжу відвідали нацпарк

Працівники Національного природного парку «Дермансько-Острозький» організували захід для студентів Рівненського технічного фахового коледжу. Для майбутніх екологів провели екскурсію стежкою «Урочище Вільхава».
Про це повідомила пресслужба природоохоронної установи.
Під час проходження маршруту студенти ознайомилися з видовим різноманіттям флори і фауни місцевих лісових екосистем та їхніми особливостями. Також дізналися про природоохоронну цінність урочища.

Окрім екскурсії, для студентів провели лекцію, присвячену структурі природно-заповідного фонду України та основним напрямам його діяльності.

Працівники парку розповіли про особливості функціонування установ ПЗФ, завдання НПП «Дермансько-Острозький», збереження природних комплексів, а також про ведення наукових досліджень та еколого-освітню роботу.