Працівника «Рівнетеплоенерго» нагородили медаллю «За працю і звитягу»
Поділитись:

Працівника «Рівнетеплоенерго» Олександра Тису нагородили медаллю «За працю і звитягу». Про це повідомили на підприємстві.
Олександр Тиса працює токарем цеху централізованого ремонту РТС.

У «Рівнетеплоенерго» зазначили, що взимку під час масованих обстрілів Києва частина ремонтників підприємства допомагала столичним комунальникам ліквідовувати наслідки атак.
На підприємстві наголосили, що робота рівненських фахівців допомогла підтримати столицю у складні морозні дні.
Медаль Олександру Тисі вручив Президент України Володимир Зеленський.