Потяг наїхав на 17-річного хлопця на Рівненщині
Поділитись:

2 червня у селі Новостав Рівненського району внаслідок наїзду потяга загинув 17-річний місцевий житель. Про це повідомили в поліції Рівненщини.
Трагедія сталася близько 07:30 на залізничній станції «Клевань-Петрука».
За словами машиніста потяга «Варшава — Київ», хлопець рухався уздовж колії та різко почав її переходити, не переконавшись у безпечності.
Від отриманих травм неповнолітній загинув на місці. У поліції зазначили, що він був у навушниках.
Слідчі відкрили кримінальне провадження за фактом порушення правил безпеки руху або експлуатації залізничного транспорту, що спричинило загибель людини.