Понад 730 тисяч гривень управління освіти Вараша переплатило за електроенергію


Господарський суд Рівненської області прийняв рішення повернути енергопостачальну компанію безпідставно сплачені гроші управлінню освіти Вараша.

В період дії договору ціну за електрику збільшували у 12 разів, що відрізняється на 99% від запропонованої на тендері. 

Таким чином управління освіти переплатило 734 тисячі гривні. 

Наразі рішення суду виконане. До місцевого бюджету повернули гроші.
Цієї суми вистачило б на заміну вікон та дверей у кількох закладах освіти, повідомляє Рівненська обласна прокуратура.

Підписуйся на нас у Telegram
Telegram chanel