Понад 40 га лісу повернули державі на Рівненщині


На Рівненщині державі повернули 41 га земель лісогосподарського призначення. Про це повідомили в Рівненській обласній прокуратурі.

Йдеться про три земельні ділянки на території Мізоцької громади.

За даними прокуратури, раніше територіальний орган Держгеокадастру незаконно передав ці ділянки у комунальну власність як землі сільськогосподарського призначення.

Прокурори встановили, що насправді ділянки належать до земель лісового фонду, а їх вилучення з державної власності та зміна цільового призначення були неправомірними.

Господарський суд Рівненської області підтримав позицію прокуратури та витребував землю з незаконного володіння у власність держави. Здолбунівська окружна прокуратура забезпечила виконання цього рішення.

Підписуйся на нас у Telegram
Telegram chanel