Понад 40 га лісу повернули державі на Рівненщині

На Рівненщині державі повернули 41 га земель лісогосподарського призначення. Про це повідомили в Рівненській обласній прокуратурі.
Йдеться про три земельні ділянки на території Мізоцької громади.
За даними прокуратури, раніше територіальний орган Держгеокадастру незаконно передав ці ділянки у комунальну власність як землі сільськогосподарського призначення.
Прокурори встановили, що насправді ділянки належать до земель лісового фонду, а їх вилучення з державної власності та зміна цільового призначення були неправомірними.
Господарський суд Рівненської області підтримав позицію прокуратури та витребував землю з незаконного володіння у власність держави. Здолбунівська окружна прокуратура забезпечила виконання цього рішення.