Понад 27 тисяч випускників Рівненщини йдуть на канікули: деякі школи продовжать навчання

Цього року навчання у школах Рівненщини завершують понад 27 тисяч випускників. Більшість закладів освіти вже йдуть на літні канікули, а свідоцтва про освіту школярам вручатимуть у середині червня. Про це повідомив начальник Рівненської ОВА Олександр Коваль.
За інформацією обласної влади, у частині громад освітній процес триватиме ще протягом наступного тижня. Зокрема, уроки продовжаться у Володимирецькій та Радивилівській громадах, а також у Малошпаківському та Новожуківському ліцеях Дядьковицької та Зорянської територіальних громад. Там літні канікули для школярів розпочнуться у період із 6 до 12 червня.
Цьогоріч у школах області навчалися близько 157 тисяч учнів. Серед них завершують здобуття повної загальної середньої освіти 11 305 одинадцятикласників. Ще понад 16 тисяч учнів закінчують дев’яті класи та отримають свідоцтва про базову середню освіту.
Видачу свідоцтв про здобуття базової та повної загальної середньої освіти на Рівненщині запланували на 18 червня. У Рівненській ОВА зазначили, що кожен заклад освіти самостійно визначатиме формат урочистостей, враховуючи безпекову ситуацію в області.