Понад 20 регіонів України з’їдуться на фінал шкільної ліги з мінігандболу на Рівненщину
Поділитись:

Ілюстративне фото
Сьогодні, 20 травня, повідомили, що Рівне стане майданчиком для проведення фінального всеукраїнського етапу проєкту “Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги” з мінігандболу.
На початку червня до обласного центру з’їдуться понад 20 учнівських команд з різних куточків України. На нараді вже узгодили алгоритм дій на випадок повітряної тривоги, питання суддівства, медичного супроводу, логістики, поселення та харчування учасників.
Окрім самих поєдинків, на дітей у перший день змагань чекають жеребкування, різноманітні спортивні активності та розважальні програми.