Понад 2 мільйони гривень за 4 місяці заробила Рівненщина на туризмі


За перші чотири місяці 2026 року громади Рівненщини отримали 2,1 мільйона гривень туристичного збору. Це на 71% більше, ніж за аналогічний період торік.

Місцеві бюджети Рівненської області продовжують нарощувати надходження від туристичної галузі. За січень-квітень цього року громади отримали 2,1 мільйона гривень туристичного збору.

Про це повідомив заступник голови Рівненської ОДА Олександр Кохан.

За його словами, надходження від туристичного збору за перші чотири місяці 2026 року зросли на 71% порівняно з аналогічним періодом минулого року.

Найбільше сплатили юридичні особи

Із загальної суми понад 1,2 мільйона гривень до бюджетів надійшло від юридичних осіб. Ще майже 888 тисяч гривень сплатили фізичні особи-підприємці.

«За перші чотири місяці 2026 року місцеві бюджети області отримали 2,1 млн грн туристичного збору. Це на 71% більше, ніж за аналогічний період минулого року», – йдеться у повідомленні посадовця.

В обласній адміністрації зазначають, що позитивна динаміка свідчить про розвиток туристичної сфери та зростання економічної активності в громадах.

Туризм приносить додаткові доходи громадам

Олександр Кохан наголосив, що туризм для Рівненщини – це не лише подорожі та відпочинок.

Галузь сприяє розвитку місцевого бізнесу, створенню нових робочих місць та забезпечує додаткові надходження до місцевих бюджетів.

Зростання туристичного збору свідчить про збільшення кількості відвідувачів та активізацію туристичної інфраструктури в регіоні.

Підписуйся на нас у Telegram
Telegram chanel