Понад 1,5 млн грн мешканці Рівненщини перерахували шахраям у травні
Поділитись:

Ілюстративне фото
З початку травня 2026 року мешканці Рівненщини перерахували шахраям понад 1,5 мільйона гривень.
Про це повідомляє відділ комунікації поліції Рівненщини.
Через це правоохоронці вкотре закликають жителів області бути уважними та перевіряти будь-яку інформацію, пов’язану з грошима або банківськими даними.
Як інформують поліцейські, серед поширених шахрайських схем такі:
- Дай в борг
- Оплата за товар
- Заробіток в інтернеті
- Дзвінки від «працівників банку».
Якщо ви стали жертвою шахраїв, поліцейські просять телефонувати за номером “112”.