Рівненські поліцейські-ветерани вибороли «золото» з плавання


Команда поліцейських-ветеранів Рівненської області здобула перемогу на на всеукраїнських змаганнях із плавання. Захід днями відбувся у Києві в межах проєкту «МВС Незламні».

Про це повідомили у відділі комунікації поліції Рівненської області.

У змаганнях взяли участь близько 150 захисників України. Рівненщину на турнірі представили п’ятеро правоохоронців: Олександр Ємець, Юрій Лось, Василь Левечко, Антон Малиш та Володимир Титарчук.

Програма всеукраїнських змагань складалася з індивідуальних виступів та командних запливів.

Рівненські поліцейські продемонстрували високий рівень фізичної підготовки, виборовши почесне 1 місце у командній естафеті. Кожен із п’яти наших спортсменів максимально виклався на своїй дистанції у 50 метрів, що й дозволило команді завоювати золоті нагороди.

Окрім командного тріумфу, Рівненщина має досягнення і в особистій першості. Помічник начальника Головного управління Національної поліції в Рівненській області з питань ветеранської політики Олександр Ємець виборов 3 місце в індивідуальному заліку.

Повʼязані теми:
Підписуйся на нас у Telegram
Telegram chanel