Поліцейські Рівненщини розпочали тренування з бойового самбо
Поділитись:

Сьогодні, 3 червня, для працівників поліції провели тренування з бойового самбо. Про це повідомляє Поліція Рівненщини.
“Такі заняття спрямовані на розвиток рухових якостей і навичок, необхідних у повсякденній службовій діяльності та в разі виникнення екстремальних ситуацій, а також зміцнюють психологічну стійкість до виконання завдань в особливих умовах”, – йдеться в повідомленні.
Навчальний процес проходив під керівництвом тренерів. Вони допомогли поліцейським навчитися застосовувати прийоми боротьби в ситуаціях із різним ступенем ризику.