Поліцейські, ДСНС та військові провели безпековий захід для дітей на Рівненщині
Поділитись:

Сьогодні, 23 травня, у Котівському ліцеї відбувся профілактичний захід, під час якого школярі вивчали правила безпеки. Про це повідомляє Поліція Рівненщини.
Для учнів організували інтерактивні демонстрації та практичні заняття одразу кілька служб: поліцейські, рятувальники та військові.
“Найбільше емоцій у дітей викликав виступ поліцейських-кінологів зі службовими собаками. Також військові презентували школярам сучасні дрони й дали можливість спробувати себе в ролі оператора за допомогою симулятора”, – йдеться в повідомленні.
Патрульна поліція розгорнула локацію з мотопатрулем, де учні могли зблизька роздивитися службові мотоцикли.