Пограбували та вбили знайомого: суд виніс вирок трьом жителям Рівненщини

Суд ухвалив вирок трьом жителям Дубровиці, що на Рівненщині, яких обвинувачували у пограбуванні та вбивстві жителя Сарненського району. Про це повідомили у поліції області.
Після скоєння злочину слідчі затримали зловмисників у порядку статті 208 КПК України та повідомили їм про підозру. На час досудового розслідування суд обрав усім трьом запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.
Правоохоронці завершили розслідування та скерували матеріали кримінального провадження до суду. Обтяжуючою обставиною стало те, що злочин було вчинено у стані алкогольного сп’яніння.
За результатами судового розгляду старшого обвинуваченого засуджено до 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна, 19-річного – до 13 років із конфіскацією майна, а неповнолітнього – до 11 років позбавлення волі.
Вирок наразі не набрав законної сили та може бути оскаржений протягом 30 діб.
Нагадуємо:
1 листопада 2024 року поліцейські затримали групу чоловіків, причетних до вбивства 46-річного жителя Сарненського району.
Близько 00:15 до поліції звернулася 49-річна жителька Дубровиці та повідомила, що її співмешканця вбили знайомі. Правоохоронці встановили, що напередодні вдень до чоловіка додому прийшли троє місцевих жителів віком 30, 19 та 15 років. Під час спільного вживання алкоголю між ними виник конфлікт, після якого гості пішли.
Однак близько 23:30 вони повернулися, зайшли до незамкненого будинку, стягнули господаря з ліжка на підлогу та почали бити руками й ногами по голові та тілу. Від отриманих травм чоловік помер.