Підліток в’їхав у припарковане авто на Рівненщині
Поділитись:

У селищі Гоща Рівненського району травмувався 15-річний водій електроскутера. Про це повідомили в поліції Рівненщини.
Подія сталася 25 травня близько 17:00 на вулиці Незалежності.
За попередніми даними, місцевий житель, керуючи електроскутером, наїхав на припаркований автомобіль Renault Laguna.
Підлітка з переломом руки госпіталізували до лікарні. Поліцейські проводять перевірку та встановлюють усі обставини події.