Підліток на незареєстрованому мопеді потрапив у реанімацію внаслідок ДТП на Рівненщині


Учора, 22 травня, близько опівночі в селі Корнин на вулиці Незалежності сталася ДТП. Про це повідомляє Поліція Рівненщини.

Місцевий житель керував незареєстрованим мопедом, не маючи водійського посвідчення. Рухаючись неосвітленою ділянкою дороги, хлопець не врахував дорожню обстановку та врізався у сміттєвий бак, який стояв на краю проїжджої частини.

Внаслідок удару підліток отримав травми та непритомним був госпіталізований до реанімаційного відділення лікарні.

Повʼязані теми:
Підписуйся на нас у Telegram
Telegram chanel