Перевищив швидкість на 131 км/год: на Рівненщині на чоловіка склали протокол


28 травня на автодорозі М-06 Київ — Чоп поблизу села Користь патрульні зупинили водія Volvo, який перевищив дозволену швидкість на 131 км/год. Про це повідомили в патрульній поліції Рівненщини.

За даними поліції, автомобіль рухався зі швидкістю 181 км/год на ділянці, де дозволено 50 км/год. Порушення зафіксували за допомогою приладу TruCam.

На вимогу поліцейських про зупинку водій не відреагував і продовжив рух.

Згодом патрульні виявили автомобіль та 48-річного водія на автозаправній станції неподалік.

На чоловіка склали адміністративні матеріали за порушення правил дорожнього руху.

Повʼязані теми:
Підписуйся на нас у Telegram
Telegram chanel