Патрульні повернули загублений телефон власнику у Рівному


У Рівному патрульні повернули 49-річному чоловіку загублений мобільний телефон. Про це повідомили в патрульній поліції Рівненщини.

Учора близько 21:00 до інспекторів звернувся 14-річний хлопець. Він розповів, що знайшов телефон у траві на вулиці Степана Бандери.

Патрульні встановили власника гаджета, однак зв’язатися з ним не вдалося. Після цього інспектори обстежили прилеглу територію та провели необхідні заходи, щоб з’ясувати його місцеперебування.

Згодом власника телефона знайшли на майдані Привокзальному. Чоловік подякував поліцейським за допомогу.

Підписуйся на нас у Telegram
Telegram chanel