Патрульні повернули загублений телефон власнику у Рівному
Поділитись:

У Рівному патрульні повернули 49-річному чоловіку загублений мобільний телефон. Про це повідомили в патрульній поліції Рівненщини.
Учора близько 21:00 до інспекторів звернувся 14-річний хлопець. Він розповів, що знайшов телефон у траві на вулиці Степана Бандери.
Патрульні встановили власника гаджета, однак зв’язатися з ним не вдалося. Після цього інспектори обстежили прилеглу територію та провели необхідні заходи, щоб з’ясувати його місцеперебування.
Згодом власника телефона знайшли на майдані Привокзальному. Чоловік подякував поліцейським за допомогу.