В Україні системи оповіщення вмикатимуть під час хвилини мовчання


Фото з відкритих джерел

Кабінет Міністрів України дозволив задіювати системи оповіщення для оголошень про вшанування пам’яті загиблих співвітчизників.

Про це повідомила перша віцепрем’єр-міністр — міністерка економіки України Юлія Свириденко.

Відтепер гучномовці та системи сповіщення використовуватимуть у такі скорботні моменти:

  • Щодня о 09:00 — під час загальнонаціональної хвилини мовчання для вшанування пам’яті полеглих українських воїнів та цивільних громадян, які загинули внаслідок російської агресії.
  • У четверту суботу листопада — під час всеукраїнської акції «Запали свічку» в пам’ять про жертв Голодомору 1932–1933 років.

Раніше системи централізованого оповіщення використовувалися переважно для попередження про повітряну тривогу чи інші надзвичайні ситуації. Тепер вони також слугуватимуть інструментом збереження національної пам’яті та загальнодержавної солідарності.

Підписуйся на нас у Telegram
Telegram chanel