Наловили риби на понад 80 тисяч гривень: на Рівненщині викрили браконьєрів із сітками


На Хрінницькому водосховищі в Дубенському районі рибоохоронці затримали двох чоловіків, які ловили рибу забороненими сітками. Завдані державі збитки оцінили у понад 80 тисяч гривень.
Фото Рівненського рибоохоронного патруля.

На Хрінницькому водосховищі на Рівненщині під час нерестової заборони викрили двох чоловіків, які займалися незаконним виловом риби. За підрахунками фахівців, збитки, завдані рибному господарству, перевищили 80 тисяч гривень.

Про це повідомили в Рівненському рибоохоронному патрулі, передає “Полісся NEWS“.

Сітки закинули під час нересту

Порушення зафіксували 2 червня поблизу села Набережне Дубенського району. Під час рейду інспектори виявили двох громадян, які ловили рибу двома сітками, використання яких заборонене законодавством.

У сітках опинилися карасі, лящі, окуні, краснопірки, плоскирки, лин та сом. Загальна вага незаконно виловлених водних біоресурсів склала майже 16 кілограмів.

Збитки оцінили у понад 80 тисяч

За підрахунками рибоохоронців, сума завданих збитків становить 80 869 гривень.

На чоловіків склали адміністративні протоколи за частиною 4 статті 85 Кодексу України про адміністративні правопорушення. На місце події викликали слідчо-оперативну групу поліції для документування правопорушення.

Можуть відкрити кримінальне провадження

Виловлену рибу та заборонені знаряддя лову вилучили правоохоронці. Наразі вирішується питання про внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань за статтею 249 Кримінального кодексу України, яка стосується незаконного зайняття рибним промислом.

У рибоохоронному патрулі також нагадали, що нерестова заборона на водоймах області ще триває. На водосховищах, озерах і ставках вона діє до 10 червня, а в придаткових водах річок – до 30 червня.

Підписуйся на нас у Telegram
Telegram chanel