Найстаршій жительці Рівненської громади виповнилося 105 років

Сьогодні, 15 травня, свій 105-й день народження відзначає рівнянка Марія Семенівна Бабико. Наразі вона є найстаршою жителькою Рівненської міської територіальної громади.
Про це повідомляє Департамент соціальної та ветеранської політики Рівненської міської ради.
З нагоди поважного ювілею до довгожительки завітали представники міської влади. Директор Департаменту Олена Петрик разом із працівниками управління соціальних гарантій особисто привітали іменинницю, вручивши їй квіти та подарунки.

Окрім символічних презентів, ювілярка отримає й фінансову підтримку від міста. Відповідно до Комплексної міської соціальної програми «Турбота» Марії Семенівні перерахують грошову виплату.