Наїхав на дівчину під час відключення світла: на Рівненщині сталася смертельна ДТП

На Рівненщині поліцейські розслідують обставини смертельної аварії, у якій загинула 21-річна дівчина. Автопригода сталася у п’ятницю, 16 січня, близько 19:30 на автодорозі “Київ-Чоп” неподалік села Бабин. Про це повідомляє Поліція Рівненщини.

“Попередньо слідчий слідчого управління встановив, що водій автомобіля «Mitsubishi Outlander», 36-річний житель села Терентіїв допустив наїзд на 21-річну жительку села Рясники, яка переходила дорогу по нерегульованому пішохідному переході. Від отриманих травм пішохідка загинула на місці”, — йдеться у повідомленні.

У поліції зазначили, що під час ДТП ділянка дороги була не освітлена через відключення електроенергії.

Перевірка показала, що керманич був тверезий. Слідчі розпочали досудове розслідування для встановлення всіх обставин трагедії.
На сторінці телеканалу Рівне1 повідомили, що у ДТП загинула їхня журналістка Христина Усик.
