На учнівській равликовій фермі у Рівному сезон збору ікри

У Рівненському центрі національно-патріотичного виховання та позашкільної освіти розпочався активний весняний сезон. Вихованці гуртків разом із наставниками розпочали збір унікального делікатесу та доглядають за новонародженими тваринами.
Про це повідомляє пресслужба Рівненської обласної ради.
Делікатесні «перли» на равликовій фермі
На базі Центру вже кілька років функціонує власна «Равликова ферма». Зараз там триває сезон збору та заготівлі равликової ікри — делікатесу, який через екзотичний вигляд називають «перлами Афродіти». Цей продукт високо цінується завдяки великому вмісту білка, колагену, вітамінів та мікроелементів.

Паралельно учасники гуртка під керівництвом Наталії Сахань готують вольєр, де молюски житимуть до пізньої осені: майданчик засівають спеціальними кормовими рослинами. У закладі зазначають, що такий проєкт поєднує екологічне виховання із практичними навичками реального виробництва.
Поповнення у зоокуточку
У гуртку «Юні зоологи» зафіксували весняний бебі-бум. Школярі допомагають виходжувати малечу:
- декоративних мишей;
- шиншил;
- комах-паличників.
Для тварин наразі заготовляють першу вітамінну траву, а для хвилястих папуг уже встановили спеціальні хатки для майбутнього гніздування.