На Рівненщині сапери знищили 11 боєприпасів Другої світової війни (ВІДЕО)
Поділитись:

Учора, 3 червня, місцеві жителі повідомили про вибухонебезпечні предмети про поблизу села Великі Загірці Дубенського району.
Там вилучили та знищили загалом 11 боєприпасів: 10 артилерійських снарядів і одну мінометну міну. Усі небезпечні знахідки були знешкоджені у встановленому порядку.
Рятувальники наголошують: навіть застарілі боєприпаси, що десятиліттями пролежали в землі, залишаються смертельно небезпечними.
Джерело: ДСНС Рівненщини.