На Сарненщині односельці зустріли звільненого з полону захисника Юрія Шанька
Поділитись:

Сьогодні, 3 червня, у селі Удрицьк Сарненського району місцеві жителі зустріли Захисника України — Юрія Анатолійовича Шанька, який повернувся додому з полону. Обмін полоненими відбувся цьогоріч 5 березня.
Про це повідомили у Миляцькій територіальній громаді.
Односельці вийшли назустріч воїну, щоб висловити свою вдячність та повагу за мужність, стійкість і самовіддану службу військовослужбовця.

У громаді зазначають, що такі миті повернення єднають людей і вкотре нагадують усім про надвисоку ціну нашої незалежності.

Земляки щиро дякують Юрію Анатолійовичу за захист Батьківщини та бажають воїну якнайшвидшого відновлення.