На Рівнещині стартував річковий рибальський сезон


Учора, 28 травня, повідомили, що на більшості річок України та їхніх кореневих водах офіційно завершилася весняно-літня нерестова заборона.

Тепер дозволено використовувати вудки чи спінінги з природною або штучною принадою, проте загальна кількість гачків не повинна перевищувати 7 штук на одного рибалку. Крім того, кожен зобов’язаний мати при собі інструменти для самостійного контролю ваги та довжини виловленої риби.

Добова норма становить 3 кг риби плюс 1 особина, яка перевищує мінімально дозволені для вилову розміри.

Для внутрішніх водойм встановлено мінімальну довжину риби:

  • Сом – не менше 80 см;
  • Щука –не менше 50 см;
  • Судак –не менше 42 см;
  • Білизна –не менше 30 см;
  • Головень та чехоня –не менше 24 см;
  • Синець – не менше 22 см;
  • Лин та рибець – не менше 20 см.

Джерело: Державне агентство меліорації та рибного господарства України

Підписуйся на нас у Telegram
Telegram chanel