На Рівнещині стартував річковий рибальський сезон
Поділитись:

Учора, 28 травня, повідомили, що на більшості річок України та їхніх кореневих водах офіційно завершилася весняно-літня нерестова заборона.
Тепер дозволено використовувати вудки чи спінінги з природною або штучною принадою, проте загальна кількість гачків не повинна перевищувати 7 штук на одного рибалку. Крім того, кожен зобов’язаний мати при собі інструменти для самостійного контролю ваги та довжини виловленої риби.
Добова норма становить 3 кг риби плюс 1 особина, яка перевищує мінімально дозволені для вилову розміри.
Для внутрішніх водойм встановлено мінімальну довжину риби:
- Сом – не менше 80 см;
- Щука –не менше 50 см;
- Судак –не менше 42 см;
- Білизна –не менше 30 см;
- Головень та чехоня –не менше 24 см;
- Синець – не менше 22 см;
- Лин та рибець – не менше 20 см.
Джерело: Державне агентство меліорації та рибного господарства України