На Рівненщині затримали двох наркодилерів: поліція вилучила психотропів на 850 тисяч грн


Учора, 26 травня, у селі Малі Сади затримали двох жителів Волинської області віком 30 та 31 рік. Про це повідомляє Поліція Рівненщини.

Чоловіки встигли розкласти в лісовому масиві 100 закладок із наркотиками та психотропами. Під час огляду території поліцейські знайшли та вилучили 54 з них. Решту виявили в автомобілі молодшого з фігурантів. На задньому сидінні авто лежали ще 206 згортків із психотропною речовиною альфа-PVP та 47 пакунків із канабісом.

Окрім наркотичних речовин, правоохоронці вилучили транспортний засіб та мобільні телефони зловмисників.

Обох волинян затримали та вже повідомили їм про підозру в незаконному збуті. За скоєне чоловікам загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Підписуйся на нас у Telegram
Telegram chanel