На Рівненщині зафіксували незаконну порубку в захисній смузі на 450 тисяч гривень


Сьогодні, 15 травня, повідомили, що 12 травня екоінспектори виявили знищення захисної лісосмуги на трасі між Бокіймою та Демидівкою, що в Дубенському районі.

Невідомі незаконно зрізали та викорчували 42 дерева, серед яких акації, клени, липи та граби. За розрахунками фахівців, довкіллю завдано збитків на понад 441 тисячу гривень. На місце події викликали поліцію.

Матеріали справи передали правоохоронцям для пошуку винних та відкриття кримінального провадження.

Джерело: Державна екологічна інспекція Поліського округу

Підписуйся на нас у Telegram
Telegram chanel