На Рівненщині виявили шістьох нетверезих водіїв двоколісного транспорту

Днями на Рівненщині патрульні виявили шістьох водіїв двоколісного транспорту з ознаками сп’яніння. Про це повідомили в патрульній поліції Рівненщини.
У Рівному мотопатрульні зупинили водія мотоцикла «Мінськ». Чоловік мав ознаки алкогольного сп’яніння, однак відмовився проходити огляд на місці зупинки та в медзакладі. Мотоцикл евакуювали на арештмайданчик.
Також у Рівному на вулиці Захисників Маріуполя поліцейські зупинили мотоцикл Lifan, яким керував 17-річний хлопець. Огляд за допомогою алкотестера показав 1,31 проміле алкоголю. Транспортний засіб також евакуювали.
Ще одного порушника виявили на вулиці Соборній: чоловік керував електросамокатом із ознаками сп’яніння. Результат огляду — 0,93 проміле.
У Березному патрульні зупинили водія мотоцикла Tekken. Алкотестер показав 1,11 проміле алкоголю. У селі Немирівка Дубенського району водій мотоцикла Viper мав 1,26 проміле.
У Рокитному інспектори зупинили чоловіка, який керував електричним транспортним засобом FADA. Результат огляду — 2,29 проміле алкоголю.
На всіх водіїв склали протоколи за керування у стані сп’яніння та інші адміністративні матеріали.