На Рівненщині виявили чотирьох нетверезих водіїв авто

Днями на Рівненщині патрульні виявили чотирьох водіїв автомобілів у стані алкогольного сп’яніння. Про це повідомили в патрульній поліції Рівненщини.
На Сарненщині поліцейські зупинили автомобіль Mercedes-Benz. Під час спілкування у водія помітили ознаки сп’яніння. Огляд алкотестером показав 1,24 проміле.
У Рівному на вулиці Київській інспектори зупинили автомобіль Ford. Водій також мав ознаки алкогольного сп’яніння. Результат огляду — 1,42 проміле.
Ще одного нетверезого водія виявили на автодорозі Київ — Чоп поблизу села Бугаївка. 29-річний керманич Ford Focus мав 2,02 проміле алкоголю.
На Дубенщині патрульні зупинили Ford Sierra, яким керував 66-річний чоловік. Алкотестер показав 2,96 проміле алкоголю.
На всіх водіїв склали протоколи за керування у стані сп’яніння та інші адміністративні матеріали.