14 місць відпочинку на воді обстежили на Рівненщині

На Рівненщині водолази завершили обстеження водойм, визначених офіційними місцями відпочинку. Про це повідомив голова Рівненської облради Андрій Карауш.
За даними Рівненської обласної комунальної аварійно-рятувальної служби на водних об’єктах, дно Басівкутського водосховища у зоні для відпочивальників цьогоріч виявилося менш засміченим небезпечними предметами, ніж торік.
Водночас санепідеміологи останніми роками не рекомендують купатися у Басівкутському водосховищі через стан води.
Загалом в області визначено 14 місць масового відпочинку на воді, з них 13 — пляжі. Під час обстежень водолази діставали з дна бите скло, металеві предмети, гостре каміння, дошки з цвяхами та шурупами.
Також на Білому озері рятувальники помітили шістьох неповнолітніх, які стрибали з катамарана поза межами зони для безпечного купання.
Працівники РОКАРСВО виїхали рятувальним катером, провели з хлопцями профілактичну бесіду та доставили їх до берега.
Рятувальники закликають батьків нагадати дітям про правила безпеки на воді та пояснити ризики купання у невизначених для цього місцях.