На Рівненщині понад 700 вступників склали НМТ у перший день


Фото з мережі інтернет.

На Рівненщині стартував національний мультипредметний тест 2026 року. Перший день тестування минув організовано, без порушень процедури та апеляцій. Про це повідомив заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін.

В області працювали 24 тимчасові екзаменаційні центри та 69 комп’ютеризованих аудиторій. Частину центрів облаштували в укриттях, що дозволяє не переривати тестування під час повітряної тривоги.

Із 997 зареєстрованих учасників НМТ складали 786 вступників.

В ОВА зазначили, що проведення тестування забезпечили завдяки підготовці відповідальних служб, роботі команд на місцях та дисципліні учасників.

Підписуйся на нас у Telegram
Telegram chanel