На Рівненщині понад 700 вступників склали НМТ у перший день
Поділитись:

Фото з мережі інтернет.
На Рівненщині стартував національний мультипредметний тест 2026 року. Перший день тестування минув організовано, без порушень процедури та апеляцій. Про це повідомив заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін.
В області працювали 24 тимчасові екзаменаційні центри та 69 комп’ютеризованих аудиторій. Частину центрів облаштували в укриттях, що дозволяє не переривати тестування під час повітряної тривоги.
Із 997 зареєстрованих учасників НМТ складали 786 вступників.
В ОВА зазначили, що проведення тестування забезпечили завдяки підготовці відповідальних служб, роботі команд на місцях та дисципліні учасників.