На Рівненщині підлітки на мотоциклі протаранили стовп і потрапили до лікарні

На Рівненщині двоє підлітків на мотоциклі в’їхали в елктроопору. Дітям – 13 і 14 років. Після ДТП обох ушпиталили. Аварія сталася на Рокитнівщині.
Про це сьогодні, 9 травня, поінформували у поліції Рівненщини.
Поліцейські встановили, що учора, 8 травня, близько 16 години у селі Березове водій мотоцикла Mustang не впорався з керуванням та здійснив наїзд на бетонну електроопору.
За кермом двоколісного перебував 13-річний житель села Березове. Унаслідок ДТП малолітній отримав відкриту черепно-мозкову травму, забій головного мозку важкого ступеня, множинні переломи лобної та скроневої ділянки кісток лицевого черепа. Хлопця у тяжкому стані ушпитали в медзаклад, де його помістили у реанімацію.

Окрім шофера постраждала і його малолітня пасажирка. У 14-річної односельчанки діагностували закриту черепно-мозкову травму, гематоми та забої. Дівчина – у травматології.
За інформацією правоохоронців, обоє дітей були без мотошоломів. А мотоцикл – не був зареєстрований в установленому законодавством порядку.
Правоохоронці нагудують, що на мотоциклі, скутері та мопеді можна їздити з 16 років, на квадроциклі – з 18. Для цього необхідно отримати посвідчення водія відповідної категорії.
Крім того, власникам транспортного засобу загрожує кримінальна відповідальність за передачу керма особам без прав, якщо це призвело до ДТП із травмованими.