На Рівненщині обговорили впровадження безбар’єрності

Представники Рівненщини долучилися до засідання Національної ради безбар’єрності, де обговорили підсумки роботи за перший квартал 2026 року. Про це повідомили в Рівненській ОВА.
Йшлося про доступність послуг, безбар’єрне мовлення, навчання, медицину та інклюзивну освіту.
За даними ОВА, в області учнів підвозять 328 шкільних автобусів, з них 40 — спеціальні. Також працюють 29 інклюзивно-ресурсних центрів, де займаються понад 3,2 тис. дітей.
У 88 лікувальних закладах люди з інвалідністю мають безбар’єрний доступ до медичних послуг. Крім того, у 9 медзакладах діють центри ментального здоров’я, ще у 5 — відділення та кабінети в межах програми «Ти як?».
Нагадаємо, з 25 по 31 травня в Україні триває Національний тиждень безбар’єрності.