Дві ДТП спричинили нетверезі водії на Рівненщині


На Рівненщині патрульні склали адмінматеріали на двох водіїв, які, за даними поліції, спричинили ДТП із ознаками сп’яніння. Про це повідомили в патрульній поліції Рівненщини.

Одна з аварій сталася у Рівному на вулиці Марка Вовчка. 44-річна водійка Mazda наїхала на припаркований у дворі Mercedes.

Патрульні виявили у жінки ознаки алкогольного сп’яніння. Вона пояснила, що вживала віскі вже після ДТП. Від проходження огляду на місці та в медзакладі водійка відмовилася.

На неї склали адмінматеріали за вживання алкоголю після ДТП та порушення ПДР, що спричинило аварію.

Ще одна ДТП сталася у селі Новосілки Дубенського району. За даними поліції, 32-річний водій ВАЗ не впорався з керуванням і в’їхав у паркан.

У чоловіка також виявили ознаки алкогольного сп’яніння, однак він відмовився від огляду. На нього склали адмінматеріали за порушення ПДР, повторне протягом року керування у стані сп’яніння та повторне керування транспортом особою, позбавленою такого права.

Підписуйся на нас у Telegram
Telegram chanel