Дві ДТП спричинили нетверезі водії на Рівненщині

На Рівненщині патрульні склали адмінматеріали на двох водіїв, які, за даними поліції, спричинили ДТП із ознаками сп’яніння. Про це повідомили в патрульній поліції Рівненщини.
Одна з аварій сталася у Рівному на вулиці Марка Вовчка. 44-річна водійка Mazda наїхала на припаркований у дворі Mercedes.
Патрульні виявили у жінки ознаки алкогольного сп’яніння. Вона пояснила, що вживала віскі вже після ДТП. Від проходження огляду на місці та в медзакладі водійка відмовилася.
На неї склали адмінматеріали за вживання алкоголю після ДТП та порушення ПДР, що спричинило аварію.

Ще одна ДТП сталася у селі Новосілки Дубенського району. За даними поліції, 32-річний водій ВАЗ не впорався з керуванням і в’їхав у паркан.
У чоловіка також виявили ознаки алкогольного сп’яніння, однак він відмовився від огляду. На нього склали адмінматеріали за порушення ПДР, повторне протягом року керування у стані сп’яніння та повторне керування транспортом особою, позбавленою такого права.