На Рівненщині ліцеїсти приміряли роль шеф-кухарів в училищі


На Рівненщині профорієнтаційні бесіди замінили на занурення в реальні робочі процеси. Днями учні Підлозцівського ліцею спробували себе в ролі шеф-кухарів у лабораторіях Вищого професійного училища № 25, що в Демидівці.

Про це сьогодні, 28 травня, повідомили в департаменті освіти і науки Рівненської ОДА.

Замість традиційних розповідей про переваги робітничих спеціальностей для школярів влаштували динамічний тур навчальними кабінетами та майстернями закладу.

Головною подією зустрічі став інтерактивний майстер-клас. Старшокласники одягли фартухи й під керівництвом майстрів пройшли всі етапи приготування страв, власноруч створивши свої перші професійні бургери.

У профільному департаменті зазначають, що така практика є частиною системної профорієнтації в регіоні. Вона допомагає молоді зсередини побачити затребувані на ринку праці професії та свідомо підійти до вибору майбутнього фаху.

Повʼязані теми:
Підписуйся на нас у Telegram
Telegram chanel