На Рівненщині екоінспектори виявили стихійні сміттєзвалища
Поділитись:

Сьогодні, 13 травня, екоінспекція під час рейдових заходів зафіксувала нові факти несанкціонованого розміщення відходів на території Острозької громади.
Інспектори виявили кілька локацій, де побутові відходи скидалися у непередбачених для цього місцях. За результатами рейду готують офіційний лист до Острозької міської ради з вимогою ліквідувати виявлені сміттєзвалища та привести територію у належний стан.
Ліквідація таких звалищ здійснюється за рахунок коштів місцевих або державного бюджетів спеціалізованими підприємствами.