На Рівненщині екоінспектори виявили стихійні сміттєзвалища


Сьогодні, 13 травня, екоінспекція під час рейдових заходів зафіксувала нові факти несанкціонованого розміщення відходів на території Острозької громади.

Інспектори виявили кілька локацій, де побутові відходи скидалися у непередбачених для цього місцях. За результатами рейду готують офіційний лист до Острозької міської ради з вимогою ліквідувати виявлені сміттєзвалища та привести територію у належний стан.

Ліквідація таких звалищ здійснюється за рахунок коштів місцевих або державного бюджетів спеціалізованими підприємствами.

Джерело: Державна екологічна інспекція Поліського округу

Підписуйся на нас у Telegram
Telegram chanel