Стихійні сміттєзвалища виявили екоінспектори на Рівненщині

За минулий тиждень в громадах області екоінспектори виявили незаконні сміттєзвалища, засмічення лісу, порушення правил рибальства та миття автомобіля у прибережній зоні. Про це сьогодні повідомили в Державній екологічній інспекції Поліського округу.
У Сарненській громаді на річці Горинь зафіксували порушення правил любительського рибальства. Також там виявили випадок самовільного вивезення сміття без договору на поводження з відходами.

Поблизу села Велихів чоловік мив автомобіль біля водойми. Неподалік села Дубки інспектори виявили засмічення земель лісового фонду.

Триває перевірка після пожежі на сміттєвому полігоні. Фахівці виїжджали на місце та проводять моніторинг стану повітря за допомогою безпілотників.
У Вирівській громаді поблизу села Кам’яне-Случанське виявили стихійне сміттєзвалище. Ще одне зафіксували у Клесівській громаді поблизу села Пугач.
У Немовицькій громаді інспектори встановили два факти засмічення земель побутовими відходами.
Порушників притягнули до адміністративної відповідальності. Громадам направили вимоги прибрати сміття та привести території до належного стану.
