На Рівненщині двоє людей отримали опіки через спалах бензокоси


Ілюстративне фото

У селі Карпилівка Рівненського району двоє місцевих жителів отримали термічні опіки під час заправки бензокоси бензином.

Про це повідомили у пресслужбі Головного управління ДСНС України в Рівненській області.

За попередньою інформацією, причиною стало паління під час заправки бензокоси паливом. Унаслідок цього стався спалах. Вогонь обпік жінку 1990 року народження та чоловіка 1989 року народження. Потерпілі отримали опіки 80% та 25% поверхні тіла.

Обох госпіталізували до опікового центру Рівненської обласної клінічної лікарні.

Підписуйся на нас у Telegram
Telegram chanel