За подвійне вбивсто до довічного ув’язнення засудили жителя Рівненщини

Жителя Рівненщини засудили до довічного позбавлення волі за умисне вбивство двох людей. Про це повідомили в прокуратурі.
Суд також зобов’язав чоловіка виплатити 3 млн грн моральної шкоди матері загиблих.
Трагедія сталася у листопаді минулого року в селі Глушиця Сарненського району. За даними слідства, 29-річний чоловік прийшов допомогти своїй 24-річній сестрі по господарству. Згодом до будинку приїхав чоловік, із яким жінка перебувала у стосунках.
Під час застілля між чоловіками виник конфлікт. Обвинувачений ударив потерпілого кухонним ножем. Жінка намагалася втекти з будинку, однак чоловік наздогнав її на дорозі та вдарив ножем у спину.
У момент трагедії в будинку були троє малолітніх дітей. 5-річний хлопчик і 3-річна дівчинка ховалися від небезпеки, наймолодшій дитині ще не було року.
У суді 43-річний обвинувачений визнав вину та заявив про каяття. Свої дії він пояснити не зміг, посилаючись на сильне алкогольне сп’яніння.