На Рівненщині через виїзд іномарки на зустрічну смугу госпіталізували водія


В Острозі, що на Рівненщині, внаслідок дорожньо-транспортної пригоди травми отримав місцевий житель. Потерпілого госпіталізували до лікарні, а за фактом ДТП правоохоронці відкрили кримінальне провадження.

Про це повідомив відділ комунікації поліції Рівненщини.

Аварія сталася напередодні – 2 червня близько 18:15 на вулиці Східній. За попередніми даними слідства, 41-річний житель Луцька, перебуваючи за кермом автомобіля «Mercedes», виїхав на смугу зустрічного руху, де допустив зіткнення з автомобілем «ВАЗ» під керуванням 41-річного місцевого жителя.

Внаслідок удару керманич легковика отримав травми. Медики діагностували у нього переломи, закриту травму грудної клітки, закриту черепно-мозкову травму та численні забої. Водій іншого автомобіля в автопригоді не травмувався.

За фактом порушення правил безпеки дорожнього руху слідчі розпочали досудове розслідування за частиною 1 статті 286 Кримінального кодексу України.

Попередньо відомо, що обидва водії були тверезими, однак у них додатково відібрали біологічні зразки для експертизи. Наразі правоохоронці встановлюють усі обставини автотрощі.

Підписуйся на нас у Telegram
Telegram chanel