На Рівненщині 13 агропідприємств отримали компенсацію за пальне


Фото ілюстративне.

Станом на 1 червня 13 сільськогосподарських підприємств Рівненщини скористалися програмою часткової компенсації за придбане пальне. Про це повідомив голова Рівненської ОДА Олександр Коваль.

Механізм підтримки агровиробників запровадили в області на початку квітня.

Програму розробили після зустрічі у форматі «Діалог влади та бізнесу».

Загалом аграрії вже отримали 622 тис. грн часткової компенсації.

Підписуйся на нас у Telegram
Telegram chanel