На Рівненщині 13 агропідприємств отримали компенсацію за пальне
Поділитись:

Фото ілюстративне.
Станом на 1 червня 13 сільськогосподарських підприємств Рівненщини скористалися програмою часткової компенсації за придбане пальне. Про це повідомив голова Рівненської ОДА Олександр Коваль.
Механізм підтримки агровиробників запровадили в області на початку квітня.
Програму розробили після зустрічі у форматі «Діалог влади та бізнесу».
Загалом аграрії вже отримали 622 тис. грн часткової компенсації.