3G почали відключати на півночі Рівненщини


У Вараші, Володимирці та частині півночі Рівненщини поступово зникає 3G.
Ілюстративне фото

Компанія «Київстар» розпочала відключення мережі 3G у Вараші, Володимирці та низки населених пунктів Вараського і Сарненського районів. Про це йдеться на офіційному сайті компанії «Київстар».

Оператор пояснює, що відключення 3G є частиною модернізації телекомунікаційної мережі та переходу на сучасніші стандарти зв’язку.

«У низці населених пунктів деяких областей України ми відключимо технологію 3G та перерозподілимо частоти її діапазону на користь 4G», – йдеться у повідомленні на сайті “Київстар”.

У компанії зазначають, що модернізація має покращити швидкість і якість мобільного інтернету, а також підготувати інфраструктуру до впровадження технології 5G.

Що потрібно зробити абонентам

Для користування мережею 4G смартфон і SIM-карта повинні підтримувати відповідний стандарт зв’язку.

Якщо SIM-карта не підтримує 4G, абоненти можуть безкоштовно замінити її на USIM зі збереженням номера.

Також користувачам рекомендують увімкнути автоматичний вибір мережі та технологію VoLTE для стабільнішої якості голосових дзвінків.

Підписуйся на нас у Telegram
Telegram chanel