3G почали відключати на півночі Рівненщини

Компанія «Київстар» розпочала відключення мережі 3G у Вараші, Володимирці та низки населених пунктів Вараського і Сарненського районів. Про це йдеться на офіційному сайті компанії «Київстар».
Оператор пояснює, що відключення 3G є частиною модернізації телекомунікаційної мережі та переходу на сучасніші стандарти зв’язку.
«У низці населених пунктів деяких областей України ми відключимо технологію 3G та перерозподілимо частоти її діапазону на користь 4G», – йдеться у повідомленні на сайті “Київстар”.
У компанії зазначають, що модернізація має покращити швидкість і якість мобільного інтернету, а також підготувати інфраструктуру до впровадження технології 5G.
Що потрібно зробити абонентам
Для користування мережею 4G смартфон і SIM-карта повинні підтримувати відповідний стандарт зв’язку.
Якщо SIM-карта не підтримує 4G, абоненти можуть безкоштовно замінити її на USIM зі збереженням номера.
Також користувачам рекомендують увімкнути автоматичний вибір мережі та технологію VoLTE для стабільнішої якості голосових дзвінків.