На Дубенщині знищили артснаряд часів минулої війни (ВІДЕО)


На Рівненщині піротехніки ліквідували боєприпас часів Другої світової війни, на який випадково натрапили місцеві жителі під час весняно-польових робіт.

Про це повідомили у пресслужбі Головного управління ДСНС України в Рівненській області.

Інцидент стався у селі Бокійма Дубенського району. 7 травня під час проведення земляних робіт селяни помітили у ґрунті підозрілий металевий предмет, зовні схожий на снаряд. Про знахідку негайно повідомили рятувальників.

Фахівці групи піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону спецпризначення ГУ ДСНС, які оперативно прибули на місце події, ідентифікували предмет як 76-міліметровий артилерійський снаряд. Попри те, що боєприпас пролежав у землі понад вісімдесят років, він залишався загрозою для оточуючих.

Дотримуючись усіх заходів безпеки, піротехніки транспортували небезпечний об’єкт до спеціально відведеного майданчика. Там знахідку було ліквідовано шляхом контрольованого підриву.

Рятувальники Рівненщини вкотре закликають громадян бути пильними: при виявленні підозрілих предметів у жодному разі не чіпайте їх, не намагайтеся розібрати чи перенести. Негайно телефонуйте за номерами «101» або «102».

Підписуйся на нас у Telegram
Telegram chanel