На чемпіонат з екстреної допомоги вирушили парамедики з Рівненщини


Збірна Рівненщини представить область на XII Чемпіонаті України з екстреної медичної допомоги у Вінниці. Про це повідомили в Рівненській ОВА.

До складу команди увійшли парамедикиня та лідерка команди Тетяна Герис зі Смиги, парамедикиня Валентина Шевчук з Острога, екстрений медичний технік Ігор Генюк з Олександрії та офіційний представник команди Андрій Стахнюк з Рівного.

Медичні ралі — це професійні змагання бригад екстреної допомоги. Учасники відпрацьовують дії у змодельованих критичних ситуаціях, демонструють швидкість реагування, командну роботу та практичну підготовку.

У чемпіонаті беруть участь команди з різних регіонів України та з-за кордону.

Для Рівненщини це вже дванадцята участь у медичних ралі. Найкращий результат обласної команди — сьоме місце серед регіонів України.

Повʼязані теми:
Підписуйся на нас у Telegram
Telegram chanel