На 34 тисячі гривень оштрафували АЗС Рівненщини за низьку якість пального


У Рівненській області за результатами перевірок автозаправних станцій наклали штрафи на суму 34 тисячі гривень. Санкції застосували через невиконання вимог державного ринкового нагляду.

У травні 2026 року фахівці Державної екологічної інспекції Поліського округу провели сім планових перевірок автозаправних станцій на території Рівненської області.

Про це повідомили у Державній екологічній інспекції Поліського округу.

Перевірки проводили в межах державного ринкового нагляду за якістю автомобільного пального.

За результатами перевірок до суб’єктів господарювання застосували рішення про вжиття обмежувальних та корегувальних заходів.

Частину вимог підприємства виконали у встановлені строки, однак окремі рішення залишилися невиконаними.

Через це до двох суб’єктів господарювання застосували адміністративно-господарські санкції.

Загальна сума штрафів, накладених на території Рівненської області, становить 34 тисячі гривень.

В Екоінспекції нагадали, що ринковий нагляд покликаний контролювати відповідність пального вимогам технічних регламентів та запобігати поширенню продукції, яка може становити ризики для людей або довкілля.

Також у відомстві зазначили, що проводять позапланові перевірки на підставі звернень громадян, органів влади та правоохоронних структур у разі надходження інформації про можливі порушення.

Повʼязані теми:
Підписуйся на нас у Telegram
Telegram chanel