На 19% зросло виробництво тваринної продукції на Рівненщині


Фото з мережі інтернет.

На Рівненщині у першому кварталі 2026 року виробництво продукції тваринництва зросло на 19% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Про це повідомив голова Рівненської ОДА Олександр Коваль.

Найбільше в області збільшилося виробництво молока – на 30%. Також зросли показники виробництва м’яса – на 21% та курячих яєць – на 16%.

Наразі аграрні підприємства Рівненщини утримують близько 20 тисяч голів великої рогатої худоби, з яких 9,2 тисячі – корови. Від початку року господарства закупили 636 нетелів, що має сприяти подальшому нарощуванню виробництва молока.

В області зазначають, що важливу роль у розвитку тваринництва відіграють державні програми підтримки аграріїв. З початку року до Державного аграрного реєстру вже подали понад 630 заявок на отримання бюджетних дотацій за утримання корів, кіз та овець.

Найближчим часом планують розпочати повторний прийом заявок на отримання такої підтримки.

Підписуйся на нас у Telegram
Telegram chanel