Потрощені буси та двоє травмованих: на Рівненщині ліквідовували наслідки потрійної ДТП

Учора, 21 травня, о 14:30 на автодорозі Київ-Чоп поблизу села Користь Рівненського району сталася автопригода за участю трьох транспортних засобів: Volkswagen LT та двох мікроавтобусів Mercedes Sprinter.
Про це повідомляє ГУ ДСНС України у Рівненській області.
На місце події оперативно прибули рятувальники. Аби запобігти можливому загорянню, бійці ДСНС за допомогою спеціального обладнання відключили клеми акумуляторних батарей у понівечених автомобілях та ліквідували загрозу витоку пального.

Внаслідок зіткнення постраждали двоє людей. Медики швидкої допомоги госпіталізували потерпілих до лікарні, наразі їхній стан оцінюють фахівці.


Загалом до ліквідації наслідків ДТП залучали дві одиниці спецтехніки ДСНС та 10 чоловік особового складу. Усі обставини та причини масштабної аварії наразі встановлюють правоохоронці.