Майже 3 тисячі медиків пройшли навчання з психічного здоров’я на Рівненщині


На Рівненщині 2871 медичний працівник пройшов навчання з психічного здоров’я за програмою ВООЗ mhGAP. Про це повідомили в Рівненській ОДА.

Програма допомагає медикам розпізнавати психічні розлади та надавати базову підтримку людям, які її потребують.

В ОДА зазначають, що через війну зростає потреба у доступній психологічній допомозі. Йдеться, зокрема, про підтримку людей, які стикаються зі стресом, тривожністю, емоційним виснаженням чи депресивними станами.

Кількість підготовлених фахівців в області поступово зростає. У 2023 році навчання пройшли 1066 медпрацівників, у 2024 році — 2158, а у 2025 році — вже 2871. Серед них — сімейні лікарі, медичні сестри та психологи.

Нагадаємо, травень є місяцем обізнаності про ментальне здоров’я в межах Всеукраїнської програми «Ти як?», ініційованої першою леді Оленою Зеленською.

Підписуйся на нас у Telegram
Telegram chanel