Ліцеїсти з Рівненщини перемогли на Кубку України з технологічного спорту

Команда Обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою в Острозі виборола перше командне місце на Кубку України з технологічного спорту. Про це повідомили в Рівненській ОВА.
Змагання відбулися на Київщині. Участь у них взяли майже 200 учасників з різних регіонів України, зокрема оператори безпілотних систем, військовослужбовці, представники силових структур, технічні експерти та молодь.

Ліцеїсти з Рівненщини змагалися у дрон-рейсингу, FPV-перегонах, роботизованих комплексах та важкому авіадропі.
Окремі учасники команди також показали високі особисті результати. Тарас Красько та Максим Прокопець увійшли до топ-8 найкращих пілотів України, Орест Харчук — до топ-16.

Свій перший всеукраїнський досвід на цих змаганнях отримали й першокурсники ліцею.
У Рівненській ОВА зазначили, що розвиток технологічного спорту пов’язують із практичною підготовкою молоді та навичками, які використовують у межах предмета «Захист України».