Ледь не зарізав дружину: в селі на Рівненщині затримали п’яного зловмисника


На Рівненщині п’яний чоловік під час сварки вдарив дружину ножем у груди. Жінка потрапила до реанімації.

У селі Орлівка на Рівненщині 49-річний чоловік під час сварки вдарив дружину ножем у груди. Жінку у тяжкому стані госпіталізували до реанімації. Про це повідомляє Поліція Рівненської області.

Інцидент стався сьогодні, 8 травня, близько 00:30. Правоохоронці встановили, що між подружжям виник конфлікт на ґрунті ревнощів.

Під час сварки чоловік схопив кухонний ніж і вдарив 43-річну дружину в ділянку грудної клітки.

Потерпіла самостійно викликала поліцію та медиків.

Лікарі діагностували у жінки проникаюче поранення, пневмоторакс, різану рану печінки та внутрішню кровотечу.

Правоохоронці затримали нападника та помістили його до ізолятора тимчасового тримання. Під час перевірки прилад Драгер показав 0,83 проміле алкоголю.

Слідчі готують чоловікові повідомлення про підозру за ч.1 ст.121 Кримінального кодексу України – умисне тяжке тілесне ушкодження.

Підписуйся на нас у Telegram
Telegram chanel